Reklama

Reklama

Studniówki w powiecie kolbuszowskim już niebawem. Kiedy?

Opublikowano: 6 stycznia 2020 16:30
Autor: bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jak co roku maturzyści przygotowują się do swoich bali maturalnych.

Reklama

Tradycyjna studniówka to niepowtarzalna impreza i ostatnia szansa na zabawę przed maturą. Jak mówi tradycja, bal odbywa się na 100 dni przed maturą.
Kiedy w szkołach średnich naszego powiatu odbędą się studniówki?

Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej będą bawić się w sobotę, 11 stycznia. Tydzień później, 18 stycznia swój bal będą mieć uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Absolwenci ze Szkoły Agrotechniczno-Ekonomicznej w Weryni studniówkę postanowili zorganizować w sobotę, 25 stycznia. 

Relację i zdjęcia z imprez będziecie mogli obejrzeć także na naszej stronie internetowej korsokolbuszowskie.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.