Reklama

Reklama

Szymon Zięba wygrywa zawody w Głogowie Małopolskim

Opublikowano: 12 grudnia 2019 14:30
Autor: Marcin Jastrzębski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Trójkę reprezentantów w kolejnej edycji Biegu Zeloty w Głogowie Małopolskim miała kolbuszowska Tiki-Taka. Świetnie wypadł Szymona Zięba, który wygrał te zawody.

Reklama

Bieg upamiętniający żołnierza wyklętego Franciszka Litwina pseudonim "Zelota" miał charakter przełajowy. Trasa prowadziła leśnymi ścieżkami głogowskich lasów. - Bieg ten od lat cieszy się ogromną popularnością wśród biegaczy, czego dowodem jest to, że internetowe zapisy do biegu, gdzie limit startujących wynosi 250 zawodników, skończyły się po dwóch godzinach od ich otwarcia – zaznacza trener Bogdan Karkut.

Główna rywalizacja zakończyła się zwycięstwem zawodnika kolbuszowskiej Tiki -Taki, Szymona Zięby. Szymon jest prawdziwą gwiazdą tej imprezy. - W czterech dotychczasowych biegach trzykrotnie zwyciężał, a raz był drugi – zaznacza Karkut.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również Monika Węgrzyn, która zajęła czwarte miejsce wśród kobiet w kategorii open i pierwsze w kategorii wiekowej 16-29 lat. Zawodniczka Tiki-Taki, a zarazem Buff Team Poland, potraktowała ten bieg zupełnie treningowo, gdyż ostatnio zaliczyła dwa półmaratony górskie (22 km). - Bieg na 5 km to jednak bardziej intensywne bieganie, wymagające odmiennych przygotowań – ocenia Karkut.

Czternaste miejsce zajęła Karolina Zuber. Karolina była też trzecia w kategorii 16-19 lat. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.