Reklama

Reklama

„Tajemniczy ogród” w SOK w Cmolasie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 19 marca 2019 13:29
Autor: Bartosz Posłuszny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W niedzielne popołudnie, 17 marca w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie widzowie mogli obejrzeć spektakl pt. „Tajemniczy Ogród”w wykonaniu grupy teatralnej ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie.

Reklama

To historia Mary i Colina, o przyjaźni, miłości i pokonywaniu własnych słabości.

W scenerii magicznego ogrodu młodzi aktorzy: Gabriela Guźda, Aleksandra Szuban, Anna Myszka, Oliwia Urban, Konrad Wilk, Karol Pakłos, Oskar Czachor, Jakub Wilk i Michał Szostak przypomnieli, co jest ważne w życiu każdego człowieka – zdrowie, rodzina, odpowiedzialność oraz marzenia, które mogą się spełnić, jeśli się w nie wierzy.

- W pracę nad spektaklem zaangażowani byli także nauczyciele z SP w Cmolasie: reżyseria: Edyta Urban i Halina Guściora, scenografia Renata Krakowska, muzyka: Tomasz Wilk - wymienia Edyda Kus - Mokrzycka, dyrektor SOK Cmolas.

Po przedstawieniu na scenie Aleksandra Szuban zaśpiewała piosenki pt. „Jeśli tylko chcesz to mieć” i „Szabada” oraz Joanna Myszka piosenki pt. „Słowa na wiatr” i „Do słońca leć”. Na koniec zadebiutowała Grupa Taneczna z SP w Cmolasie. - Widowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, sala była wypełniona po brzegi - dodaje szefowa ośrodka kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.