Reklama

Reklama

Trwa zbiórka dla 8-letniej Emilki z Kolbuszowej. Ty też możesz pomóc

Opublikowano: 1 lutego 2020 20:30
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Rodzice dziewczynki zbierają pieniądze na kosztowną diagnostykę neurologiczną w Niemczech. - Serduszko Emilki udało się uratować, teraz ratujemy ją przed padaczką - piszą.

Reklama

O Emilce pisaliśmy kilka lat temu, kiedy jej rodzice zbierali pieniądze na operację jej serduszka. Dziewczynka urodziła się z wadą tego narządu. W trzecim miesiącu życia była operowana. Doszło do niedotlenienia i sepsy. 

- Trzy miesiące trwała walka o jej życie. Gdy wszystko się uspokoiło pojawiły się kolejne problemy - wspominają rodzice.

Niedotlenienie pooperacyjne spowodowało uszkodzenie mózgu dziecka. Niedługo później stan serduszka Emilki się pogorszył i dziewczynka przeszła kolejną operację. Niestety, uszkodzenia, które Emilce pozostały po pierwszej operacji, zakażeniu i przebytych reanimacjach objawiły się napadami padaczkowymi. 

- Ta nierówna walka trwa już 5 lat. Każdy napad powoduje spustoszenie w mózgu Emilki i zabiera nam część z tego, co z takim trudem wypracowaliśmy. Tylko pozbycie się napadów daje nam szansę na to, że Emilka znów będzie mogła się rozwijać, w przeciwnym razie wszystkie nasze wysiłki to „syzyfowa praca” - piszą na stronie siepogmaga.pl rodzice dziewczynki. 

Rodzice ośmiolatki dowiedzieli się o operacyjnym leczeniu padaczki w Schön Klinik w Niemczech. Po wysłaniu dokumentacji medycznej Emilki ostali zaproszenie na wstępne badania, które wykażą czy lekarze z kliniki podejmą się przeprowadzenia operacji.

- Dlatego jeszcze raz bardzo prosimy o pomoc dla naszej córeczki, mamy ogromna nadzieję, że gdy pozbędziemy się tego wielkiego problemu jakim jest padaczka nareszcie ruszymy bez przeszkód do przodu. Bardzo na Was liczymy!!! - apelują. 

LINK DO ZBIÓRKI >>> TUTAJ <<<

 

  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    naczelny konfident

    trzymaj sie&nbsp;