Reklama

Reklama

Trzecioklasiści z Podkarpacia wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie „ABC Ekologii”

Opublikowano: 8 stycznia 2019 14:57
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Organizatorem konkursu po raz szósty była Szkoła Podstawowa im. Janka Zawiszy w Przedborzu.

Reklama

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test znajomość wiedzy przyrodniczo-ekologicznej wśród najstarszych uczniów edukacji wczesnoszkolnej w naszym województwie. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała niezależna komisja konkursowa. 

Wyniki VI edycji wojewódzkiego konkursu „ABC Ekologii”:

1. miejsce – Bartosz Michna - SP Podleszany
2. miejsce ex aequo:

  • Joanna Czekaj – SP nr 2 Rzeszów
  • Franciszek Radwański – SP Kolbuszowa Górna

Z uwagi na wysoki poziom prezentowanej wiedzy pozostałych uczniów wyróżniono.  - Tradycyjnie nagrodzono ich pamiątkowymi dyplomami i nagrodami książkowymi. Dla szkół laureatów przekazane zostały zestawy doświadczalno-naukowe - informuje placówka w Przedborzu, 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.