Reklama

Reklama

Trzy dni obniżki o połowę. Skorzystasz?

Opublikowano: 18 listopada 2019 14:00
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Przez trzy dni (22 - 24 listopada) Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej po raz kolejny włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Reklama

Te właśnie dni Polska Organizacja Turystyczna wyznaczyła na jesienną edycję akcji. W ramach tego przedsięwzięcia ceny biletów do skansenu spadną o połowę.

- Wstęp na teren parku etnograficznego będzie wynosił 3,50 zł (bilet indywidualny) oraz 11 zł (bilet rodzinny) - wyjaśniają przedstawiciele MKL. 

Dodatkową atrakcją zaplanowaną przez kolbuszowskich muzealników będzie niedzielne (24 listopada, godz. 13.00) wytłaczanie oleju lnianego w olejarni z Brzyskiej Woli znajdującej się w zagrodzie z Brzózy Stadnickiej (sektor rzeszowski).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.