Reklama

Reklama

W Majdanie Królewskim wybrali firmę

Opublikowano: 19 października 2019 15:00
Autor: df

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wiemy już, kto został wykonawcą inwestycji polegającej na remoncie czterech dróg gminnych.

Reklama

Najkorzystniejszą, bo najtańszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Drokam z Piaseczna - 4 mln 637 tys. 100 zł i to ono zostało wybrane na wykonawcę zadania. Pozostali czterej oferenci wycenili, że to samo zadanie będzie kosztować więcej pieniędzy.

W ramach przetargu rozbudowana zostanie droga gminna Krzątka pod Sosną – Buczki. Kontynuowana będzie także budowa drogi gminnej w Krzątce "Ciepucha. Kolejną z inwestycji będzie budowa drogi gminnej w Komorowie na działce 445 oraz budowa drogi gminnej w Majdanie Królewskim - ul. Strażacka, strona zachodnia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.