Reklama

Reklama

W tym roku strażacy będą mieli nowy samochód

Opublikowano: 9 lutego 2020 14:39
Autor: ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jakie decyzje zapadły na spotkaniu sprawozdawczym w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kolbuszowej Dolnej?

Reklama

Podczas spotkania (8 lutego) druhowie z Dolnej  otrzymali decyzję KGPSP o przedłużeniu na kolejne 5 lat ich działania w ramach KSRG.

- Wspólnie z burmistrzem Kolbuszowej Janem Zubą informuję o zakupie dla jednostki w 2020 roku średniego samochodu gaśniczego i dziękuję za wszelkie dobro, jakie czynicie dla społeczeństwa - napisał na swoim facebookowym profilu Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    MR

    I znowu zadłużona gmina dopłaci do obiecanek posła bo już nie ma pilniejszych inwestycji jak kolejne wozy co wyjeżdżają do akcji kilka razy w roku.

  • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    adam

    Zamkna szpital,a dadza samochod strazakom do zabawy.Hitlerowcywiezniom którzy oczekiwali w kolejce po zastrzyk z fenolu i bedzyny,dali piłke zebysobie skracali czas oczekiwania.