Reklama

Reklama

Wakacyjna potańcówka na dwie kapele w skansenie w Kolbuszowej

Opublikowano: 13 lipca 2018 14:23
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Impreza odbędzie się w czwartek, 19 lipca. Start o godz. 19.30. Wstęp wolny.

Reklama

Grać będą Cmolaskie Chłopoki. W tym roku młodzi muzycy dostali nagrodę I stopnia w 52. Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym w kategorii folklor – kontynuacja.

Kapela Jurka Wrony z Kolbuszowej to zespół z długą tradycją – rodzina Wronów gra muzykę ludową od pokoleń, a członkowie zespołu znani są z wielu festiwali i konkursów folklorystycznych,np. z Nowej Tradycji (2016 r.) oraz z tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym, na którym muzycy zdobyli pierwszą nagrodę w kategorii kapele.

Potańcówkę poprowadzi Marta Berdel – pedagog tańców etnicznych, instruktor tańców polskich, muzykoterapeuta i nauczyciel akademicki, czyli osoba, która potrafi zachęcić i porwać do tańca nawet tych najbardziej nieśmiałych.

/źródło: MKL Kolbuszowa/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.