Reklama

Reklama

Więcej darmowych miejsc do parkowania na kolbuszowskim rynku

Opublikowano: 8 listopada 2019 14:03
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Nie całe centrum Kolbuszowej zostanie objęte płatną strefą parkowania. Radni uchylili uchwałę w sprawie ustalenia opłaty za miejsca na Placu Wolności.

Reklama

Z pewnością będzie to dobra wiadomość dla osób, które najwcześniej pojawiają się w centrum miasta. Rząd parkingu przy taksówkach i z drugiej strony rynku nie będzie objęty opłatą. Powód?

Mówiąc w skrócie chodzi o sposób rozliczenia pobieranych opłat. Część parkingu znajduje się w pasie drogi publicznej a część na działce gminy (płycie rynku). W pierwszym przypadku nie ma opodatkowania podatkiem VAT. W drugim już tak a co za tym idzie, oprócz biletu wydawanego przez parkomat, osobom parkującym powinny być wydawane paragony.

- Konsekwencja takiej formy sprzedaży nakłada na gminę szereg wymogów związanych z rozliczaniem wpłat dokonywanych przez osoby fizyczne - czytamy w uzasadnieniu uchwały. 

Przypomnijmy, że opłaty za miejsca postojowe należy uiszczać od 18 listopada.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Ktos

  Za robote sie weźcie a nie za pierd...olenie!

 • rok temu | ocena +0 / -2

  Ktos

  Jak tak to stękacie ze nie ma gdzie zaparkowac ! Teraz pewnie bedzie gdzie parkowac to znowu zle bo trzeba bedzie złotego za godzine wrzucić Nie dochodzi nikomu!

 • rok temu | ocena +2 / -1

  Ppp

  Głupota

 • rok temu | ocena +1 / -1

  !

  to są kpiny

 • rok temu | ocena +11 / -1

  ?

  Parodi ciąg dalszy.