Reklama

Reklama

Władze Kolbuszowej rozmawiały z mieszkańcami i przedsiębiorcami o przebudowie ul. 11 Listopada w Kolbuszowej

Opublikowano: 29 marca 2018 07:30
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Gruntowna modernizacja jednej z głównych ulic w Kolbuszowej, ma się rozpocząć po świętach.

Reklama

Spotkanie zorganizowano 26 marca w kolbuszowskim magistracie. Wzięli w nim udział m.in. właściciele nieruchomości przyległych do ul. 11 Listopada, starostwa oraz przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność w tej części miasta.

- Celem spotkania, było przedstawienie propozycji projektu organizacji ruchu, na czas prowadzenia robót drogowych - informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Przedstawiciele urzędu jednocześnie zapewniają, że będą informować o utrudnieniach w ruchu, związanych z realizacją inwestycji.

Przypomnijmy, że w ramach przebudowy ulicy 11 Listopada na odcinku nieco ponad 350 metrów zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa.

Zostaną także odnowione chodniki, pojawi się ścieżka rowerowa, dodatkowe miejsca parkingowe (w sumie ma być 69 takich miejsc) i energooszczędne oświetlenie.

Prace będą prowadzone także "w ziemi". Inwestycja zakłada bowiem budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę gazociągu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.