Reklama

Reklama

Wszyscy zbierają elektrośmieci. Akcja ekologiczna przy Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej

Opublikowano: 13 maja 2019 09:39
Autor: Bartosz Posłuszny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Grupa Erasmus+ oraz Samorząd Uczniowski Liceum Ogólnokształcącego im. Janka Bytnara w Kolbuszowej ogłaszają akcję ekologiczną "Wszyscy zbierają elektrośmieci".

Reklama

- Zachęcamy do udziału w akcji mieszkańców powiatu kolbuszowskiego - informują organizatorzy.

Zbiórka ta jest okazją dla szkół, urzędów, firm i instytucji i osób prywatnych do pozbycia się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Termin odbioru: od 22 do 23 maja, w godz. od 7 do  20. przy ul. Jana Pawła II 8 (parking przy liceum, od strony basenu)

Oddać można m.in. wielkogabarytowe i małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, komputery, drukarki, odbiorniki telewizyjne, automaty itp.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.