Reklama

Reklama

Z PODKARPACIA. Tragiczny finał poszukiwań 63-latka. Ciało znaleziono w rzece

Opublikowano: 29 grudnia 2019 14:18
Autor: bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Policjanci i strażacy od wczorajszego popołudnia (sobota, 28 grudnia) prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek (27 grudnia) wyszedł z domu i nie powrócił.

Reklama

Wczoraj do późnego wieczora mężczyzny poszukiwało kilkadziesiąt osób. Dziś, niedziela, 29 grudnia, po wznowieniu poszukiwań odnaleziono jego ciało w rzece Wielopolce.

Jak informuje Podkarpacka Policja, w sobotę po południu ropczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 63-letniego mieszkańca Skrzyszowa. Ostatni raz mężczyzna widziany był dzień wcześniej, w piątek około południa. 63-latek wyszedł z domu na spacer i nie powrócił.

Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób. Na miejsce skierowano także przewodnika z psem tropiącym. Prowadzący poszukiwania sprawdzali rejon pobliskiej rzeki Wielopolka. Do godz. 22 przeszukiwano brzeg rzeki. Późnym wieczorem działania zostały przerwane. Dziś rano, po wznowieniu poszukiwań, strażacy prowadzili je z wykorzystaniem pontonów. Przed godz. 11 poszukiwacze odnaleźli w rzece Wielopolce ciało zaginionego 63-latka i wydobyli je na brzeg - relacjonuje policja.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.