Reklama

Reklama

Z REGIONU. Szukają świadków śmierci

Opublikowano: 13 lipca 2019 10:30
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Mundurowi poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło we 2 lipca (wtorek) około godz. 15.15 w Nowej Wsi pod Rzeszowem.

Reklama

Kierujący peugeotem zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił rowerzystę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

- Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat powyższego wypadku, a przede wszystkim naocznych świadków, którzy widzieli przejazd peugeota przed zdarzeniem bądź posiadają nagrania z kamer samochodowych, o kontakt osobisty lub telefoniczny z prowadzącym sprawę - apelują rzeszowscy policjanci. 

Policjanci szczególnie proszą o kontakt rowerzystę, który w tym czasie jechał w kierunku Jasionki i bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymał się na wysokości hotelu. 

Świadkowie i osoby mające wiedzę o zdarzeniu mogą kontaktować się:

  • z policjantami Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8,  tel. 17 858 3458 lub 17 858 3450
  • z dyżurnym komendy pod nr 17 858 3310 bądź poprzez numer alarmowy 112.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.