Reklama

Reklama

Z REGIONU. Tańczyli aby zwrócić uwagę na problem przemocy seksualnej [FOTO, VIDEO]

Opublikowano: 18 lutego 2020 13:36
Autor: szb/opr.ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Miasto Mielec przyłączyło się do społecznej akcji „Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland”. W poniedziałek doszło do ulicznego performanceu, gdzie kilkadziesiąt osób wspólnie tańczyło na placu AK w Mielcu. Siedem lat temu po raz pierwszy kobiety na całym świecie wspólnie protestowały przeciwko przemocy seksualnej i fizycznej. W ciągu kolejnych lat do akcji przyłączały się kobiety z kolejnych krajów.

Reklama

Wspólnym mianownikiem całej akcji jest taniec – bo tańcząc człowiek rządzi swoim ciałem, a

  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 9 miesięcy temu | ocena +2 / -0

    Blj

    Przecież jak inżynierowie z Afryki się wysadzali, malowanie kreda położyło temu kres trochę wiary :)

  • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Óczony

    Zamiast edukować i zachęcać kobiety do wzięcia spraw w swoje ręce w przypadku zbyt krewkiego partnera, to lepiej wydać te pieniądze na jakąś szopkę, która jedyne co wywoła to uśmiech politowania, a dodatkowo odbierze dręczonym kobietom wiarę w jakąkolwiek szansę pomocy i poprawy ich sytuacji.