Reklama

Reklama

Zamknięta droga w Woli Raniżowskiej. Ruszyła przebudowa

Opublikowano: 13 czerwca 2019 11:41
Autor: opr. ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Rozpoczął się długo oczekiwany remont drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej. W ramach tego zadania droga zostanie przebudowa na długości 3,11 km oraz poszerzona do 6 m.

Reklama

Ponadto przebudowany zostanie istniejący chodnik na długości prawie 800 m oraz wybudowany zostanie nowy deptak dla pieszych na długości 1,5 km. Projekt przewiduje także przebudowę zjazdów i rowów.

Zadanie to ma kosztować 3 984 370 zł, z czego 1 992 185 zł stanowi dofinansowanie z funduszu dróg samorządowych pozyskane przez Powiat Kolbuszowski.

Ze względu na prowadzone prace, dzisiaj i jutro, zamknięta będzie droga na odcinku Wola Raniżowska - Lipnica. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.