Reklama

Reklama

Zmarł duszpasterz z powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: 15 listopada 2020 13:16
Autor: bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dziś (niedziela, 15 listopada), o godz. 10.05 zmarł ksiądz Józef Półchłopek.

Reklama

Przykre informacje przekazała parafia Św. Brata Alberta w Kolbuszowej.

Z wielkim bólem i cierpieniem pragniemy poinformować, że dzisiaj (15.11.2020) o godzinie 10.05 w wieku 65 lat, w 40 roku kapłaństwa, odszedł do Pana ksiądz Kapelan Józef Półchłopek - czytsmy na stronie parafii.

Eksporta odbędzie się w poniedziałek (16 listopada) w parafii św. Brata Alberta w Kolbuszowej o godzinie 16.00. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek (17 listopada) o godzinie 11.00 również w parafii św. Brata Alberta w Kolbuszowej.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu księdza Kapelana – Dobry Jezu a nasz Panie...


ZOBACZ TAKŻE: Zakład z ul. Sokołowskiej mógł ocaleć?


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 18 dni temu | ocena +4 / -0

  Dominik

  Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie... Parafia Brata Alberta traci w ostatnim czasie wspaniałych duszpasterzy - wcześniej ks. Marek, teraz ks. Józef. Niech odpoczywają w pokoju, byli wspaniałymi kapłanami.

 • 19 dni temu | ocena +7 / -3

  Krystyna

  Śp. Ks. Józef był wspaniałym kapłanem. W Jego posłudze w Sakramencie Pojednania każdy mógł doświadczyć Bożego Miłosierdzia w wyjątkowy sposób. Jemu mój Tato zawdzięcza pojednanie się z Panem Bogiem po wielu latach. Niech Pan będzie dla Niego miłosierny , tak jak on był miłosierny dla tych, z którymi spotykał się w szpitalu i w parafii.

 • 19 dni temu | ocena +3 / -1

  Mały

  Wielka szkoda Ksiedza Kapelana, wieczny odpoczynek racz mu dac Panie