Kontakt

WYDAWCA

Agencja Wydawniczo-Reklamowa KORSO Sp. z o.o.

39-300 Mielec, ul. Biernackiego 1/4

NIP: 8170005118

REGON: 690006614

KRS: 0000093369
 

Anna Mokrzycka

dyrektor wydawnictwa

amokrzycka@korso.pl

tel 17 788 41 81

 

REDAKCJA

Tygodnik Korso Kolbuszowskie

ul. Obrońców Pokoju 20, 36-100 Kolbuszowa,

tel./fax 17 744 45 96

 

Joanna Serafin

redaktor naczelna

tel. 17 744 45 96

jserafin@korso.pl

 

Grażyna Szafińska

sekretarz redakcji

gszafinska@korso.pl

 

Lidia Wyzga

z-ca red. nacz.

tel. 17 744 45 97

lwyzga@korso.pl

gminy: Kolbuszowa, Cmolas 

 

Dominika Garbacka

tel. 17 744 45 97

dgarbacka@korso.pl

gminy: Majdan Królewski, Raniżów

 

Karolina Ziółkowska

kziolkowska@korso.pl

gminy: Dzikowiec, Niwiska

 

WSPÓŁPRACA

Marcin Jastrzębski [sport]

tel. 507 104 458

mjastrzebski@korso.pl

 

Joanna Lewicka

jlewicka@korso.pl

 

 

BIURO REKLAMY I OGŁOSZEŃ

Monika Kluk

Kolbuszowa, ul. Obrońców Pokoju 20

tel./fax 17 744 45 96

sekretariat(@)korsokolbuszowskie.pl

 

Lucyna Pik

lucynapik@interia.pl

tel. 601 316 807, 508 246 991

 

Marcin Serafin

mserafin@korso.pl

tel. 510 126 562

 

WEBMASTER

Tomasz Pawęzka

tpawezka@korso.pl

  • TAGI: